Biz Kimiz

Şirketmiz konusunda uzman ve dinamik kadrosuyla hergün daha da ileriye götürdüğü üçüncü nesil teknolojik altyapısı ile entegre bilişim hizmetleri vermektedir. Firmamızdaki hizmetlerimiz; kendi bünyesinde birbirinden bağımsız departmanlar tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Pazar payınızı artırmaya çalışırken hedef belirlediğiniz iş stratejisinde kullanacağınız teknoloji, firmamız için en önemli itici güçtür. Bu gücü nasıl kullanmanız gerektiğini analiz etmek, size özel kalıcı çözümler üretmek bizim öncelikli hedefimizdir.

Acropolia Ajans; Web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımları, e-ticaret, SEO (Arama motoru optimizasyonu), hosting servisleri ve danışmanlık servisleri ile bir şirket için gerekli tüm web hizmetlerini içinde barındırmaktadır.

View the embedded image gallery online at:
http://www.ajansacropolia.com/kurumsal#sigProGalleria5514b119f8


Hizmet verdiğimiz şehirler : İstanbul, mersin, sakarya (adapazarı), izmit (kocaeli), tekirdağ, edirne, kırklareli, çanakkale, bolu, ankara, izmir, bursa, 
yalova, balıkesir, eskişehir, kütahya, kastamonu, çorum, yozgat, konya, karabük, samsun, trabzon, rize ve daha bir çok ilimize hizmet sunuyoruz.

logo

BİZE ULAŞIN:

Tekstilkent G-1 Blok No:231
Atışalanı / Esenler / İstanbul

ÇAĞRI MERKEZİ:

Telefon: +90 212 693 93 63
Email: info@ajansacropolia.com

BİZİ TAKİP EDİN