Bizim için ne dediler

Mehmet Tatlı Kuaför / Okay Yıldız

Acropolia Ajans olarak, işletmemize hazırlamış olduğunuz web tasarımı ve özel tasarımlar esnasında göstermiş olduğunuz ilgi , alaka ve intizamdan dolayı çok teşekkür eder bu işbirliğinin bize sektörümüzde ayrıcalıklı bir konum sağlayacağına inancımı belirtmek isterim.

Bundan  sonra yapacağımız  çalışmalarla  işletmemizi hep daha iyiye götüreceği inancını bize sağladığınz için Ersin bey vasıtasıyla tüm Acropolia ailesine sevgi ve saygılarımı sunarım...


Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi / Sayat Çınar

" Hazır şablonlarla herkesin site hazırlayabildiği, tüm sitelerin birbirine benzediği günümüzde, Acropolia Ajans ile çalışmak Kurumumuz için çok büyük bir şans olmuştur. Ersin Bey yüzlerce web sitesi tasarladığı halde, her çalışmasına ayrı bir renk ve hava katmayı başarmış; hazırladığı her yeni web sayfasıyla yeni bir "kişilik" oluşturmuştur. Hayata geçirdiği projelerde bunu görmek mümkündür.

Başta Ersin Bey olmak üzere, tüm Acropolia Ajans çalışanlarına, güler yüzlü, çözüm odaklı ve hızlı hizmet anlayışları için teşekkür eder, yeni çalışmalarında başarılar dilerim. "


Alçin Alüminyum / Kerim GAZİOĞLU

" Acropolia Ajans olarak, verdiğiniz üstün hizmet kaliteniz, müşteri odaklı, yaratıcı ve profesyonel çalışma anlayışınız, bunlara ek olarak da yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip etmeniz sizi kısa zamanda bu sektörün önde gelen markalarından yaptı. Bize vermiş olduğunuz hizmetten ötürü teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz."


Osmanlı Alüminyum San. Ve Tic. Ltd. Şti. / Tarık TÜRKYILMAZ

" Sayın Yetkili: Firmamıza sağlamış olduğunuz web sitesi tasarım hizmetinizden  ve  sitemizin teknolojik, kullanışlı  ve daha göze hitap eden hale getirilmesindeki göstermiş olduğunuz özen ve ilgili çalışmadan dolayı başta Şule Hanım ve Ersin Bey’e olmak üzere  bizlere sunduğunuz bu güler yüzlü  hizmetlerinden ötürü Acropolia Ajans ailesine teşekkürlerimizi sunarız ."


Setchem Kimya Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. / Suat SERİNGEÇ

Sayın Ersin Bey,
Firmamıza yapmış olduğunuz web sitesi tasarımı ve ilgili hizmetlerinizden ötürü çok teşekkür eder, hizmetlerinizden faydalanmak isteyen diğer firmalara da memnuniyetle sizinle çalışmalarını tavsiye ederiz.

Saygılarımızla,


Benninger Dincer / Semih NİZAM

Sizden almış olduğumuz hizmet kalitesi, profesyonel ve müşteri odaklı çalışma prensipleriniz sayesinde sorun değil çözüm üreten güçlü bir markasınız. Bizlere sunmuş olduğunuz yenilikler ve yaratıcı çözümler ile bizleri her zaman şaşırtmayı başardınız. Vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. "

 

 

 

Читать электронный журнал Космополитен, Бурда и другие.
logo

BİZE ULAŞIN:

Tekstilkent G-1 Blok No:231
Atışalanı / Esenler / İstanbul

ÇAĞRI MERKEZİ:

Telefon: +90 212 693 93 63
Email: info@ajansacropolia.com

BİZİ TAKİP EDİN