Yazılım ve Mobil Uygulamalar

Web sitesi özel Yazılım hizmetleri
İşte çok önemli bir başka nokta! Web sitenizi özel istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı uygulamalarla zenginleştirmek, web sitenizi çok daha işlevsel ve dünyaya açık kılabilir. Çeşitli sitelerle entegre olabilir, farklı uygulamalarla ziyaretleri çok daha ilginç ve yararlı hale sokabilir, statik bir web sitesinden dinamik bir web platformu haline kolayca geçebilirsiniz.

Mobil uygulamalar
İletişimi her an elimizin altında olacak şekilde ceplerimize, çantalarımıza taşıyan cep telefonları bilgisayarlarımızın yerini almak konusunda giderek daha iddialı bir hale geliyor. iPhone – Android başta olmak üzere tüm cep telefonları ve tüm tabletler, insanların hayatında artık sadece konuşma aracı değil, bilgiye her an ulaşmalarını sağlayan birer asistan gibi çalışıyorlar.

Web sitenizin mobil platformlarda da etkin bir biçimde çalışabilmesi için gerekli altyapı çalışmalarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerçekleştirebiliyoruz. Hedef kitlenizin mobil olarak size ulaşması, gerektiğinde sipariş, rezervasyon ve diğer tüm işlemleri yapabilmelerine yönelik çalışmalarımızla tanışmanızı öneriyoruz.

Читать электронный журнал Космополитен, Бурда и другие.
logo

BİZE ULAŞIN:

Tekstilkent G-1 Blok No:231
Atışalanı / Esenler / İstanbul

ÇAĞRI MERKEZİ:

Telefon: +90 212 693 93 63
Email: info@ajansacropolia.com

BİZİ TAKİP EDİN